18 maja 2016 10:06

Urząd Komunikacji Elektronicznej przy udziale Miejskiego Rzecznika Konsumentów prowadzi kampanię edukacyjną pod hasłem „MÓJ SMARTFON, MÓJ MAŁY ŚWIAT – KLIKAM Z GŁOWĄ”, skierowaną do najmłodszych konsumentów.

Dzisiejsze telefony są urządzeniami wielofunkcyjnymi, nie tylko służą do odbierania połączeń telefonicznych, ale również posiadają kamery, dostęp do poczty e-mail, portali społecznościowych i wiele innych funkcji. Użytkowanie ich wiąże się z dostępem do Internetu, będącym skarbnicą wiedzy i źródłem zabawy, ale i może nieść za sobą wiele zagrożeń.
O niebezpieczeństwach korzystania z najnowszych urządzeń można dowiedzieć się między innymi na organizowanych przez UKE wykładach.

Organizatorzy przewidują przeprowadzenie dwóch jednogodzinnych spotkań, których terminy zostaną ustalone w zależności od zainteresowania, w obecnym bądź przyszłym roku szkolnym.

Zaproszenie kierowane jest do podstawowych szkół publicznych w Tychach.W przypadku wyrażenia chęci wzięcia udziału w spotkaniach, proszę o kontakt przedstawicieli szkół z biurem Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Tychach mieszczącym się przy ul. Barona 30 (pok. 410), pod numerem telefonu (032) 780 50 63 lub (032) 776 36 77 bądź mailowo: rzecznik.konsumenta@umtychy.pl

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.